spor salonu
Denizli 31°C
14 Ekim 2019 - Pazartesi
ÇİVRİL'DE ŞİİR VE RESİM YARIŞMASI DÜZENLENDİ

Kameroğlu Kardeşler Cumhuriyet ilkokulunda öğrenciler arasında Çivril konulu şiir ve resim yarışması düzenlendi.

Denizli'nin Çivril ilçesinde Kameroğlu Kardeşler Cumhuriyet ilkokulunda öğrenciler arasında Çivril'i anlatan şiir ve resim yarışması düzenlendi.  Farklı sınıflardan  öğrencilerinin katıldığı yarışmada öğrenciler şiir ve resim yarışmasında birbirinden güzel eserler ortaya koydu.  Çivril'in tarihini, kültürünü, doğasını ve güzelliklerinin anlatıldığı şiir  yarışmasında Muhammet Ramazan Raşit Durak, Reyyan Çetin, Fevzi Melih Akçam  dereceye giren öğrenciler olurken,  resim yarışmasında da Yiğit Efe Boztepe, Emine Ela Böyükkal  ve Melek Bude Böyükkal  oldu.

Dereceye giren öğrencilere ödüllerini Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural takdim etti. Programda konuşan Vural, Çivril'imizi anlatan resimle olsun, şiirle olsun ilçemize  çok güzel katkı sağladılar.  Bizlerde bu çocuklarımıza nasıl hizmet etmek gerekiyorsa sizlerle beraber gerçekleştireceğiz. Gayemiz vatanını, milletini seven hayırlı evlatlar yetiştirmek bu vesile ile öğretmenlerimizi, öğrenci velilerimizi tebrik ediyorum.

Çivril konulu şiir ve resim yarışmasında dereceye giren öğrencilerimizin emeğine sağlık, hayırlı uğurlu olsun." şeklinde konuştu.

ÇİVRİL'DE ŞİİR VE RESİM YARIŞMASI DÜZENLENDİ

ÇİVRİL'DE ŞİİR VE RESİM YARIŞMASI DÜZENLENDİ


Bunları gördünüz mü ?
Kanal Denizli | Denizli'de Haberin Merkezi | 2017 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web