spor salonu
Denizli 8°C
24 Ocak 2020 - Cuma

15 TEMMUZ'DA HAİNLER KAFASINA SIKMIŞTI!

2019-09-02 12:38:46 |
Kanal Denizli
15 TEMMUZ'DA HAİNLER KAFASINA SIKMIŞTI!

        15 Temmuz hain darbe girişiminde,Jandarma Genel Komutanlığında başına kurşun sıkılarak şehit edilmek istenen Terörle Mücadele Daire Başkanı Turgut ARSLAN Denizli Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR’i ailesi ile birlikte  ziyaret etti.

Emniyet Müdürü DEMİR’in memleketi Alanya’dan özel olarak getirttiği  “şalvarı, cepkeni ve kasketi Terörle Mücadele Daire Başkanı ARSLAN’a hediye etmiş ve Daire başkanı kendisine hediye edilen şalvar ve cepkeni giyerek,kasketi’de takarak  duygulanmamak elde değil, sağ olsunlar bizlere değerli olduğumuzu bir kez daha hissettirdiler, kendisine hediyelerinden ve bize verdiği değerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” demesi üzerine;

Emniyet Müdürü DEMİR;Gazi Başkanımızın unvanıartık,” Alanyalı Gazi Başkan” olarak tescillenmiştir. İnşallah günün birinde‘de “Alanyalı Gazi Başkanımız” bu kıyafetle hasbahçe zeybeği oynayacaktır. Gazi Başkanımızı sağlıklı görmek bizi ziyadesiyle mutlu etti, Mevlam yolunu ve bahtını açık etsin, Yüce rabbim bu millete bir daha 15 Temmuzlar yaşatmasın.Türk Milleti her zaman olduğu gibi,”İstiklal ve İstikbal” kaygısı duymadan “İla yevmil kıyam”daim ve kaim olacaktır. Türk evlatları ve torosların yiğitleri her daim şanlı bayrağı göklerde dalgalandıracaklardır.  Diyerek konuşmalarını sonlandırmışlardır.

Terörle Mücadele Daire Başkanı Turgut ARSLAN ziyareti ,birlikte hatıra fotoğrafının çekilmesi ile son bulmuştur.


Kanal Denizli | Denizli'de Haberin Merkezi | 2017 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web