spor salonu
Denizli 8°C
24 Ocak 2020 - Cuma
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Akbulut'tan 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Mesajı

AK Parti Denizli İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Akbulut, 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü vesilesiyle mesaj yayımladı.

15 Temmuz 2016 Cuma akşamı yaşadığımız hadisenin ardından tam 3 yıl geçti. Bu süreçte Türkiye'mizin yıkılmasını, parçalanmasını, teklemesini bekleyen güçlere milletimiz ölürsem şehit, kalırsam gazi şiarıyla tanklara karşı yürüyerek, tekbir nidalarıyla arşı titreterek Türkiye'de cuntalar döneminin mazi olduğunu hatırlattı.

"CANIMIZ PAHASINA İRADEMİZE SAHİP ÇIKTIK"

Büyük Türkiye, güçlü Türkiye hedeflerimizden ve bu hareketin lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla ihanetin ve zaferin bir arada yaşandığı o gecede kendi selasına koşan Türk milleti iradesine, bağımsızlığına, istiklaline ve istikbaline bir kez daha ezan için, bayrak için, vatan için, Kur'an için, Allah için canı pahasına sahip çıktı.

"TÜRKİYE'DE CUNTALAR DÖNEMİNİN MAZİ OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA HATIRLATTIK"

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin içine yuvalanmış küçük bir azınlık grup tarafından gerçekleştirilen darbe girişiminde Fetullahçı Terör Örgütü ve maşaları paralel yapının hevesleri kursağında kaldı. Türkiye’nin emperyalizmin yazdığı senaryoların figüranı olmayacağını, asla boyun eğmeyeceğini tüm Dünya'ya bir kez daha gösterdik. Emperyalist güçlerin, Ortadoğu ve Afrika ülkelerinde olduğu gibi istedikleri zaman Türkiye üzerinden ameliyat yapamayacaklarını kendilerine gösterdik.

"TÜRKİYE'NİN ESKİ TÜRKİYE OLMADIĞINI HATIRLATTIK"

Türkiye’nin artık eski Türkiye olmadığını hatırlatarak bölgede ve Dünya'da içinde ülkemizin olmadığı planlar yapamayacaklarını, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni biçtikleri rolleri oynamaya mecbur bırakamayacaklarını anlamışlardır.

"Yanar yüreğimiz, bağrımız sızı, önden koştu nice kınalı kuzu
Ömer Halisdemir, 15 Temmuz'u unutursak kanımız kurusun usta!"

Bu duygu ve düşüncelerle 2193 gazimize tekrardan Allah'tan şifalar diliyorum, 250 şehidimize Allah'tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. Türkiye ve halkı bu ihaneti unutmayacaktır!

Etiketler ; gündem haber haberler

Kanal Denizli | Denizli'de Haberin Merkezi | 2017 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web