spor salonu
Denizli 17°C
14 Aralık 2019 - Cumartesi
AK Parti Pamukkale İlçe Gençlik Kolları Başkanı Nail Şan'dan 15 Temmuz Mesajı

AK Parti Pamukkale ilçe gençlik kolalrı başkanı ve Pamukkale belediye meclis üyesi Nail Şan 15 Temmuz Demokrasi ve Mİllî Birlik Günü mesajı yayınladı.

15 Temmuz 2016 yılında, FETÖ ihanet çetesinin, Ülkemizin birliğini, beraberliğini ve geleceğini sonlandırmak adına başlattıkları hain darbe girişiminin üzerinden 3 yıl geçmiş bulunmaktadır. Milletimiz asırlardır bu vatan toprakları için büyük bedeller ödemiştir. Milletimiz vatan sevgisinin ne anlama geldiğini, başkalarının himayesinde ömürleri boyunca kabul etmemek üzere yeminli olmayı, şanlı destanlarımızla tarihe altın harflerle yazdırmayı başarmıştır. 

Tarih tekerrür etmiş ve 15 Temmuz hain darbe girişiminde milletimiz, tıpkı atalarımız gibi ‘ölürsek şehit , kalırsak gazi ‘ anlayışıyla meydanları doldurarak, tanka, topa , tüfeğe , canıyla , kanıyla karşılık vermiştir. Milletimiz üzerine düşen görevi hakkıyla yerine getirmiş , demokrasiye , vatanına, bayrağına, ezanına sahip çıkmıştır..

15 Temmuz destanı sonuçları itibarıyla darbecilerin , millet direnişi karşısında bozguna uğrayarak yeni bir döneme ışık tutmuştur. FETÖ, PKK, DAEŞ , diğer terör örgütleri ve emperyalist güçlerin ellerine , kutsal emanetlerimizi, geleceğimizi, inancımızı, davamızı asla teslim etmeyeceğimizi kanıtlamış, kanımızın son damlasına kadar, sahip çıkmaya, göz koyanlardan da hesap sormaya devam edeceğimizi ispatlamıştır.

Biz gençler olarak milletimizin kahramanlığını ve şanlı zaferini, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günümüzde şahidi olduk.Bu milletin ferdi olmaktan ve vatana,millete hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Milleti,bayrağı,vatanı,devleti uğruna gözünü kırpmadan canını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyor,gazilerimize sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyoruz.

"Asım’ın nesli... namusunu, yine çiğnetmedi." iman, irfan, fazilet ve bilgi ile donanmış; karakterli, ahlaklı, kişilikli; vatanına, milletine ve dinine sahip çıkan, dahası bunları yüceltmek için tüm imkanları seferber eden bu gençlik 15 Temmuz Destanını unutmayacak,unutturmayacak.

NAİL ŞAN
AK PARTİ PAMUKKALE İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI

Etiketler ; gündem haber haberler

Kanal Denizli | Denizli'de Haberin Merkezi | 2017 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web