Denizli 32°C
17 Eylül 2019 - Salı
Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın cenaze programı belli oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Milletvekili Kazım Arslan, ailesiyle birlikte tatil için gittiği Antalya'da geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti. Milletvekili Arslan’ın merak edilen cenaze programı belli olmaya başladı.

Kazım Arslan'ın ölüm haberi kendi kullandığı sosyal medya hesabından duyuruldu. Yapılan paylaşımda, "Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekilimiz Sayın Kazım Arslan, bu gece (7 Haziran Cuma) saat 00.30 sularında, Antalya-Aksu ilçesinde bayram tatili için ailesiyle beraber bulunduğu evinde geçirdiği ani rahatsızlık sonucu vefat etmiştir. Değerli milletvekilimizin cenazesi, daha sonra açıklayacağımız program dahilinde Denizli'de defnedilecektir” ifadelerine yer verilmişti.

 

Milletvekili Kazım Arslan’ın cenaze programı ilerleyen saatlerde netleşmeye başladı.  Arslan’ın cenazesi 8 Haziran Cumartesi günü Müftü Ahmet Hulusi Efendi Cami ve Külliyesi’nde kılınacak öğle namazının ardından, Asri Mezarlığı’nda toprağa verileceği öğrenildi.

 

Arslan’ın cenazesine henüz netlik kazanmış olmaması ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP ve İYİ Parti üst düzey yöneticilerinin de katılması bekleniyor.


Bunları gördünüz mü ?
Kanal Denizli | Denizli'de Haberin Merkezi | 2017 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web