spor salonu
Denizli 31°C
14 Ekim 2019 - Pazartesi
İHH CENNETİN ÇOCUKLARI KARNE ŞENLİĞİNDE BULUŞTU

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının sona ermesiyle birlikte, Denizli İHH Yetimleri unutmadı. Cennetin Çocukları Karne Şenliği etkinliğinde çocuklar çok güzel anlar yaşadılar.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Denizli İHH Başkanı Hasan Ali Solak şunları söyledi. İHH Olarak, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının Son Günü nedeniyle, Denizli'mizde ki Yetim çocuklarımızla bir arada olmak istedik. Onların karne sevinçlerine ortak olmak istedik. Mutlu Anlarında yanlarında olarak, Sevinçlerini paylaşmak istedik. Bunun içindirde, "CENNETİN ÇOCUKLARI KARNE ŞENLİĞİ" adını verdiğimiz böyle bir etkinlik düzenledik.

Bu etkinliğin düzenlenmesinde, İHH Hanım Kollarımız, Genç İHH'mız ve İHH Yetim Birimimizin büyük emekleri ve katkıları olmuştur. Biz bu Kardeşlerimize yürekten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 İHH Yetim Birimi Başkanı Goncagül Yıldız ise, Yetimlerimiz bizim en değerli varlıklarımızdır. Cenabı Peygamber Efendimiz, ahirette kim benimle Yan yana olmak istiyorsa, yetimlere Yardım etsin buyuruyor. Bizlerde böyle diyen bir peygamberin evlatları olarak, Yetimlerle ilgili vargücümüzle çalışmaktayız. Bizler, hep söyledik, söylemeye devam ediyoruz, ve söyleyeceğiz de. Yetim Gülerse, Dünya Güler.

Programda İHH Hanım Kolları Başkanı Cennet Oturak güzel bir konuşma yaptı. Hanım Kollarının hazırladığı ikramlarla devam etti. Çocukların  doyasıya eğlendiği program, çocuklara karne hediyeleri ile sona erdi.

İHH Yetim Birimi Başkanı Goncagül Yıldız ise, Cennetin Çocukları Karne Şenliği etkinliğine katılan tüm katılımcıları, kapıda uğurladı.

İHH CENNETİN ÇOCUKLARI KARNE ŞENLİĞİNDE BULUŞTU

İHH CENNETİN ÇOCUKLARI KARNE ŞENLİĞİNDE BULUŞTU

İHH CENNETİN ÇOCUKLARI KARNE ŞENLİĞİNDE BULUŞTU

İHH CENNETİN ÇOCUKLARI KARNE ŞENLİĞİNDE BULUŞTU


Bunları gördünüz mü ?
Kanal Denizli | Denizli'de Haberin Merkezi | 2017 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web