spor salonu
Denizli 21°C
20 Kasım 2019 - Çarşamba

Kaymakam'dan Lösemili Çocuğa Ziyaret

2019-11-08 14:49:55 |
Kanal Denizli
Kaymakam'dan Lösemili Çocuğa Ziyaret

Çameli Kaymakamı Didem Dinç Özay ,Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ve Çameli Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Muzaffer Adak, Yüksekokul Sekreteri Muammer Güngör Erdoğan ile birlikte “lösemili çocuklar haftası” nedeni ile lösemi hastalığından tedavi ile iyileşen Arda Oymak’ı ziyaret etti.

 

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

 

Başkan Cengiz Arslan Bıcakçı Mahallesinde Lösemi Hastalığından tedavi, ile iyileşen Arda kardeşimizi Kaymakamımız Didem Dinç Özay ile birlikte lösemili çocuklar haftası dolayısı ile ziyaret gerçekleştirerek . Kardeşimizle ve Ailesiyle sohbet ettik.Lösemili Çocuklar Haftası’nda maske farkındalığını desteklediğini ifade eden Kaymakam Didem Dinç Özay ve Başkan Arslan , Hastalığını yenen minik Ardamızı ile birlikte farkındalık oluşturmak amacıyla maske taktık. “Maskeler bizi değil, çocuklarımızı korumak için var” mesajı veren Başkan Arslan Lösemi Haftası dolayısıyla lösemi hastası tüm çocuklara acil şifalar diliyoruz" dedi.

 

 

Oymak Ailesi ve Arda Oymak gerçekleşen ziyaretten duydukları memnuniyetleri dile getirerek Kaymakam Özay ve Başkan Arslan’a teşekkür etti

 

Etiketler ; gündem haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Kanal Denizli | Denizli'de Haberin Merkezi | 2017 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web