spor salonu
Denizli 18°C
09 Nisan 2020 - Perşembe
Valimiz Hasan Karahan Güney İlçemizde Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu

Valimiz Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Güney ilçemize gitti.

İlk olarak Güney Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan, burada Kaymakam V. Hüseyin Kaptan ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Sayın Valimiz, İçişleri Bakanlığı’nın 25.10.2019 tarihli 105. Dönem Kaymakam Adayları Atama Kararı ile Güney İlçemize Vekil olarak atanarak göreve başlayan Kaymakam V. Hüseyin Kaptan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, İlçe’nin genel durumu hakkında bilgi aldı.

Valimiz Hasan Karahan, Kaymakamlık ziyaretinin ardından, Hayırsever iş insanı Yasin Tokat tarafından ağabeyi Fevzi Tokat adına yaptırılan, Fevzi Tokat Ortaokulu’nu ziyaret etti. Öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelen Valimiz Hasan Karahan yürütülen eğitim ve öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Güney Belediyesine geçen Valimiz Hasan Karahan burada Güney İlçe Belediye Başkanı Halil Ayhan ve belediye personeli tarafından karşılandı. Güney Belediye Başkanı Halil Ayhan ziyarette Sayın Valimize belediye olarak ilçede gerçekleştirdikleri hizmetlerle ilgili bilgi verdi.

Güney İlçe ziyaretinde İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan sorumlu oldukları bölgelerde halkın güven ve huzuruna yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.


Kanal Denizli | Denizli'de Haberin Merkezi | 2017 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web