Denizli 27°C
21 Eylül 2019 - Cumartesi

MİLLİ SPORCULAR COŞKUYLA KARŞILANDI

2019-05-25 13:13:31 |
Kanal Denizli
MİLLİ  SPORCULAR COŞKUYLA KARŞILANDI

Yunanistan'ın Loutraki şehrinde düzenlenen 29. Avrupa şampiyonasında dereceye giren mili güreşçiler Çivril'de coşkuyla karşılandı.

Denizli'nin Çivril ilçesinde milli sporcular  coşkuyla karşılandı.  Yunanistan'ın Loutraki şehrinde düzenlenen 29. Avrupa Şampiyonası Bilek Güreşi müsabakasında  Rus rakibine son saniyelerde yenilerek Avrupa ikincisi olan Sefa Yıldırım ve Avrupa dördüncüsü olan Çetin Oğuz yurda döndü.

 Çivril Cumhuriyet Meydanı'nda vatandaşlarla buluşan sporcular,  alkışlar eşliğinde belediye binasına geldi. Burada milli güreşçileri karşılayan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, "22 ülkenin katıldığı Avrupa Şampiyonası bilek güreşi müsabakalarında sporcularımız  ülkemizi en iyi şekilde temsil etmişlerdir. Şanlı bayrağımızı dalgalandırmış, başarıları  bizi gururlandırmıştır. Bu başarı da emeği geçen sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyorum. Bizlerde diğer sporcu kardeşlerimizin aynı başarıları göstermeleri için belediye olarak her zaman sporcularımızın yanındayız." şeklinde konuştu.  Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural tarafından  sporculara ödülleri takdim edildi.

MİLLİ  SPORCULAR COŞKUYLA KARŞILANDI

MİLLİ SPORCULAR COŞKUYLA KARŞILANDI


Bunları gördünüz mü ?
Kanal Denizli | Denizli'de Haberin Merkezi | 2017 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web