ÇAMELİ BELEDİYE BAŞKANI ARSLAN, CANLI HAYVAN PAZARINDA DENETLEME YAPTI | Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli

ÇAMELİ BELEDİYE BAŞKANI ARSLAN, CANLI HAYVAN PAZARINDA DENETLEME YAPTI

ÇAMELİ BELEDİYE BAŞKANI ARSLAN, CANLI HAYVAN PAZARINDA DENETLEME YAPTI

Denizli’nin Çameli İlçesinde  Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte Çameli Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı da hareketlendi. 

Birçok vatandaş hayvan pazarına gelerek kurbanlıklarını almayı sürdürüyor. Belediye Hayvan pazarı, gerek esnafa ve gerekse vatandaşlarımıza sağlıklı ve Hijyen ortamda alış veriş imkânı sunuyor. Sosyal Mesafe ve Covid 19 Tebdirleri kapsamında satış yapılıyor . Pazarlıkların sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde yapılabilmesi için Geleneksel pazarlık usulleri yapılmıyor

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Canlı Hayvan Pazarında incelemelerde bulunarak alınan tebdirleri yerinde inceledi Vatandaşlarla ve  Kurban satıcılarıyla  sohbet etti. Hayvan pazarının açıldığı günden bu yana, pazaryerinde her türlü tedbirlerin alındığını ve vatandaşların rahatlıkla alışverişlerini yapabildiklerini dile getirdi. Ben bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın yaklaşan Kurban Bayram’larını kutluyor, sevdikleri ve aileleriyle birlikte sağlıklı nice mutlu bayramlar geçirmelerini temenni ediyorum’ dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ