AK PARTİ DENİZLİ TEŞKİLATI İLÇE KONGRELERİNİ TAMAMLADI | Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli

AK PARTİ DENİZLİ TEŞKİLATI İLÇE KONGRELERİNİ TAMAMLADI

AK Parti Denizli İl teşkilatı ilçe kongrelerini bu hafta sonu yaptığı 6 kongre tamamladı. Büyük ölçüde kongrelerini tamamlayan Ak Parti Denizli,  Pamukkale ve Merkezefendi ilçeleri hariç tüm ilçelerde kongre sürecini tamamladı.

12 Eylül Cumartesi günü sırasıyla Tavas, Kale ve Beyağaç ile 13 Eylül Pazar Günü Baklan, Çivril ve Bekilli İlçeleri’nde 7’inci Olağan Kongreleri gerçekleştirildi.

AK Parti; Tavas’ta Hasan Hüseyin Büyüktarakcı, Kale’de Bilal Tıkım, Beyağaç’ta Mustafa Tekin, Baklan’da Mehmet Emin Giral, Çivril’de Halil Ertuğrul ve Bekilli’de ise Abdurrahman Akdoğan ile yola devam kararı aldı.

AK Parti 7. Olağan Kongre sürecinin “İnandığın Yolda Yürü” sloganıyla Yeni normalleşme süreci ile birlikte maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına azami ölçüde riayet edilerek, açık ve geniş alanlarda, büyük bir coşku ve heyecan içerisinde örnek bir kongre süreciyle gerçekleştirdiklerine dikkat çeken Başkan Filiz; “AK Parti kongreleri kardeşlik hukukunun arttığı bir yenilenme ve yeniden yola revan olma buluşmalarıdır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki AK Partimiz; Maziden atiye giden kadim yolculukta ülkemize ve milletimize verdiği hizmetlerle ismini gönüllere yazdırmıştır. 19 yıl önce kurulan AK Partimizin AK kadroları, Cumhurbaşkanımızın öncülüğün Denizlimize, ülkemize ve milletimize hizmetkâr olmaya devam edecektir. İnşallah bu kadrolar ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştıracak, 2053 ve 2071 vizyonunu hayata geçirecek olan nesilleri yetiştirecektir.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ