AK PARTİ DENİZLİ VE DİĞER İL TEŞKİLATLARI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE BAYRAMLAŞTI | Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli

AK PARTİ DENİZLİ VE DİĞER İL TEŞKİLATLARI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE BAYRAMLAŞTI

AK PARTİ DENİZLİ VE DİĞER İL TEŞKİLATLARI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE BAYRAMLAŞTI

Korona virüs salgını nedeni ile teşkilat içi bayramlaşmalarda olduğu gibi genel merkezler arası bayramlaşmada videokonferans yöntemi ile oldu. Bayramlaşma törenine Cumhurbaşkanı Erdoğanda katıldı. Denizli il başkanlığında yapılan görüşme ile video konferansa katılan Ak parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Milletvekilleri Cahiy Özkan, Şahin Tin, Nilgün Ök ve Ahmet Yıldızın yanı sıra Büyükşehir Belediye başkanı Osman Zolan’da katıldı.

Karşılıklı iyi dileklerin dilendiği toplantıda bayramlaşma adetleri bir önceki yıllardan farklı ve online mecrada olması dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Erdoğan tüm teşkilat üyelerine bayramlarda halkımız ile iç içe olmalarını şehitlerimizi ve ailelerini unutmamalarını söylerken Ak parti olarak nice bayramlarda ülkemize hizmet etmeyi Allahtan niyaz ettiğini vurguladı.

Bayramlaşmaya damga vuran bir diğer konuda Denizli Büyükşehir belediye başkanı Osman Zolanın 15 Büyükşehir Belediye başkanı adına Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve ailesinin bayramını kutlaması oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ