AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI'NDAN 3 İSİM HAKKINDA SUÇ DUYURUSU! - Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
SON HABERLER

AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI’NDAN 3 İSİM HAKKINDA SUÇ DUYURUSU!

AK Parti Teşkilatı aralarında Denizli’nin de bulunduğu 81 ilde eş zamanlı olarak İlker Başbuğ, Fikri Sağlar ve Can Ataklı hakkında suç duyurusunda bulundu.

Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ ve gazeteci Can Ataklı’nın darbe, CHP’li Fikri Sağlar’ın ise başörtüsüne yönelik açıklamalarının ardından AK Parti cephesinden tepkiler gelmeye devam ederken, AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, beraberindeki heyet ile suç duyurusunda bulundu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Güngör, “Milli iradeye herkesin saygılı olması gerekiyor. Milli iradeye saygılı olması gerekenler o sözleri söyleyenlerdir diye düşünüyorum. Karşılığında olması gerekenler de demokrasiyi savunanlar biz, başta AK Parti İl Başkanlığı mensupları olmak üzere herkesin bu tarz söylemlere tepkisinin olması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü memleketimiz bir grup fikirlere sahip olan kişilere ait değil. Onların söyledikleri sözlerle ilgili ise hezeyan içindedir diye düşünüyoruz. Ülkemiz, memleketimiz demokrasiyle yönetiliyor. Sandıktan kim çıkarsa çıksın saygı göstermek gerekiyor. Bu nedenle de fikirlerini, hezeyanlarını beyan eden kişiler hakkında da Denizli Adliyesi’nde savcılığa suç duyurusunda bulunmuş olduk” dedi. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ