ANKARA KAN BAĞIŞ MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNE ATANAN DR CENGİZ DÖNMEZ'E KIZILAY DENİZLİ EKİBİNDEN UĞURLAMA | Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli

ANKARA KAN BAĞIŞ MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNE ATANAN DR CENGİZ DÖNMEZ’E KIZILAY DENİZLİ EKİBİNDEN UĞURLAMA

Kızılay Denizli Kan Bağış Merkezi Müdürlüğünü 3 yıldır başarı ile devam ettiren  Dr. Cengiz Dönmez Türk Kızılay’ı Ankara Kan Bağış Merkezi Müdürlüğü’ne atandı. Kızılay Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz ve Denizli Kızılay Yönetimi Doktor Dönmez’e  Denizli’deki çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

3 yıl boyunca Denizli Kızılay kan bağış merkezi müdürlüğü yapan ve Denizli’de sürdürdüğü başarılı çalışmaları ile bir çok hayata dokunan ve Denizli Kan bağış merkezinin modern alt yapısını oluşturmada önemli katkıları olan Dr. Cengiz Dönmez başarılı çalışmalarından ötürü Kızılay genel merkez tarafından Ankara Kan bağış merkezi müdürlüğü görevine getirildi. Denizliden ayrılmadan önce Denizli Kızılay Başkanı Adem Salih Deniz ve kızılay ekibi tarafından uğurlanan Dr. Dönmez yaptığı veda konuşmasında “Ordu’dan sonra görev aldım. Görev sürem boyunca çok sıcak diyaloglarla, anlamlı yardımlarını esirgemeyen Kızılay Denizli Şubesi, Müdürlüğü ve Denizli’deki tüm yöneticilerimiz ile Denizli Halkı’na teşekkür ediyorum. Güzel anılar güzel  işlere birlikte imza attık, Sabit kan alma birimlerimizi modernleştirip, gerekli teçhizat ve araçlarımızı yeniledik.. Denizli’nin benim için her zaman ayrı bir yeri olacaktır. Tüm Denizli halkına bir kez daha teşekkür ediyorum ve her zaman Ankara’da Denizlili bir hemşehrinizin olduğunu unutmamanızı istiyorum. Ankara’da Denizli’nin bir elçisi olarak üzerime düşen her şeyi Denizlimiz adına yapmaya hazırım” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ