BAŞKAN ARSLAN'A ANLAMLI DAVETİYE! | Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli

BAŞKAN ARSLAN’A ANLAMLI DAVETİYE!

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan gelen talepler üzerine çiftlerin nikâhlarını kıymaya devam ediyor. Onur ve Ayşegül Özcan çiftinin nikahını kıyan başkan Arslan’a  23 Ağustos’ta gerçekleşecek düğün için davetiye olarak Yatağan Kılıcı hediye edildi.

 

Başkan Arslan; Çameli Belediyesi Konferans Salonunda düzenlenen törende, Ayşegül ve Onur Özcan çiftinin nikâhını kıydı. Çiftin nikah defterini imzalayan Başkan Arslan, “ Aile, toplum barışı ve huzurunun korunması adına önemli bir görev üstlenir. Ailede sevgi ve saygıyla sorumlulukları paylaşarak hareket etmek gerekir. İyi günde kötü günde, sağlıkta ve mutlulukta demenin anlamı da budur. Ben çiftimizi tebrik ediyor, mutluluklar diliyorum. Nikahın ardından Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, genç çiftin evlilik cüzdanlarını çifte takdim etti.

‘Başkana düğün davetiyesi.’

Nikahın ardından Başkan Arslan’, düğün davetiyesi olarak Yatağan Kılıcı hediye eden Ayşegül ve Onur Özcan çifti, “23 Ağustos tarihinde gerçekleştireceğimiz düğünümüze Sayın Başkanımızı ağırlamaktan mutluluk duyacağız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ