BAŞKAN DURMAZ’DAN CHP’DEKİ İSTİFALARA İLİŞKİN AÇIKLAMA! - Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
SON HABERLER

BAŞKAN DURMAZ’DAN CHP’DEKİ İSTİFALARA İLİŞKİN AÇIKLAMA!

Denizli’de Merkezefendi Belediye Meclis Üyesi CHP’li iki ismin partilerinden istifa etmesinden sonra Ak Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz basın açıklamasında bulundu:

Son dönemde CHP’den istifa edenler zincirine yeni bir halka eklenmiş; dün itibari ile de Denizli’mizde Merkezefendi Belediye Meclis Üyesi CHP’li iki isim partilerinden istifa etmişlerdir.

İstifa metinlerinden de anlaşılacağı üzere CHP ‘ye uzun yıllar emeklerini verdiklerini ifade eden bu iki ismin istifa etmelerine sebep olan olayların iç yüzü nedir?

Bağrımıza taş bastık; kan kustuk ama kızılcık şerbeti içtik “ ifadelerine neden olan olaylar neyi kapsamaktadır ve istifaların ardındaki asıl neden nedir?

Adalet ve Kalkınma Partisi olarak bizler, Türkiye ve dünyada mavi vatan; Kıbrıs; Suriye Libya; Azerbaycan ve son olarak Milli Uzay Programı gibi geleceğe yönelik konuları gündemimize alıp 2023; 2053 ve 2071 vizyonunu ve hedeflerini ortaya koyup cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yürüyüşümüze devam ederken; aynı zamanda yerel yönetimlerde belediye başkanlıkları bizde olan başta büyük şehir belediyemiz olmak üzere diğer ilçelerimizde hizmet yarışı ve hizmet destanı yazma telaşı içindeyken memleketimize bir çivi daha nasıl çakabiliriz, vatandaşımıza bir fazla hizmeti nasıl yapabiliriz derdi ile dertlenirken CHP yine kendine yakışan şekilde iç çekişmeler; hizipçilik ve istifalar ile gündeme gelmektedir.

Kendi içerisinde birlik ve beraberliği sağlayamayan, hizipçi,  iç tartışma ve kavgalar içinde boğuşan bir partinin elbette vatandaşa hizmet anlayışı olamaz. Vatandaşın sorununa çare üreten bir belediyecilik anlayışı olamaz; buna da şaşırmış değiliz.

Benzer sebepler ile birkaç ay öncesinde de yine Merkezefendi Belediye Meclisi Üyesi olup istifa eden CHP’li ile birlikte dün itibari ile istifa den 2 meclis üyesinin istifasına neden olan olayların ve tüm bu sürecin yakından takipçisi olacağız. Adalet ve kalkınma partisi olarak bizler ise milletimizden aldığımız destek ile yolumuza devam edeceğiz.

 

Kamuoyuna saygı ile duyurulur

Ak Parti Merkezefendi İlçe Başkanı

Av. Fatih Durmaz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ