BAŞKAN NAZLIER; "HAKKA OLAN İNANCIMIZ, MİLLETİMİZE SEVDAMIZ VE ŞANLI TARİHİMİZE OLAN VEFAMIZ EN BÜYÜK GÜCÜMÜZDÜR" - Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
SON HABERLER

BAŞKAN NAZLIER; “HAKKA OLAN İNANCIMIZ, MİLLETİMİZE SEVDAMIZ VE ŞANLI TARİHİMİZE OLAN VEFAMIZ EN BÜYÜK GÜCÜMÜZDÜR”

Ak Parti Denizli İl Gençlik kolları Başkanı Osman Nuri Nazlıer Ak partinin iktidara gelişinin 18. yılında bir mesaj yayınladı.

Başkan Nazlıer mesajında;  “İktidara gelişimizin 18. yılında geriye dönüp baktığımızda büyük projelerin gerçekleştiği,kendine vizyon belirleyen ve güçlü Türkiye ideali ile yola çıkmış siyasi bir hareketin geçen zaman içinde yapmış olduğu devrim niteliğinde yenilikler geleceğe olan inancında bir parçasıdır. Son 18 yılda Halkı ile bütünleşerek girdiği her seçimde zaferle çıkan bir hareketin bu gün yola çıkışının yıl dönümünde anlatacağımız üzerine cilt cilt kitaplar dahi yazacağımız çok şey var ama asıl mühim olan bu hareketin bu gün geldiği noktadır. İktidara geldiği ilk günden bu yana her türlü vesayet odağıyla mücadele eden Halkın iradesine göz dikenlere karşı, milletinin emanet ettiği iradeye sahip çıkan bu hareket yıllarca sömürülen, yok sayılan, seçim zamanı hatırlanan Türk milletinin hareketidir. 18 yılda gerçekleştirilen projeler her alanda Türkiye’yi büyük bir atılım içine sokmuş Başta Ulaştırma,alt yapı, sağlık,savunma sanayi ve Milli teknoloji hamleleri ile Cumhuriyet tarihinde görülmemiş hizmetleri bir bir hayata geçirerek kendine vizyon edindiği 2023 ve 2053 hedefleri ile Yeni Dünya’nın Yükselen gücü olma yolunda ülkemizin girdiği bu süreci tıpkı 18 yılda olduğu gibi baltalamak isteyen ve bu geçikmiş yükselişe hazmedemeyen iç ve dış mihraklar bu günde ülkemizin yükselişine karşı verdikleri mücadele Milletimiz nezninde her seferinde hüsrana uğratılmış, Lideri ve davasının arkasında kenetlenerek güçlü Türkiye idealinin en büyük neferi olmuştur. 18 yıllık bu koşu aslında binlerce yıllık bir koşunun mevcut son ayağıdır. Partimizin en büyük 3 gücü vardır  Hakka olan inancı, Milletine olan sevdası ve Şanlı tarihine olan vefasıdır. Nice 18 yıllarda Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın ve onu davasının arkasında elif gibi dimdik duracak bu gençlik yarınların da teminatı olacaktır. Daha koşacak çok yolumuz var. Sefer koşanların zafer Allah’ındır nidasıyla Partimizin iktidara gelişinin 18. yılını kutluyor, şimdiye kadar partimizin her kademesinde görev almış sağ ve hakka göçmüş tüm  vefakar büyüklerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum. ” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ