Başkan Osman Nuri Nazlıer: Çanakkale Zaferi, genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle, Aziz Milletimizin şanlı zaferidir. - Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
SON HABERLER

Başkan Osman Nuri Nazlıer: Çanakkale Zaferi, genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle, Aziz Milletimizin şanlı zaferidir.

AK Parti Denizli İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Nazlıer 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Nazlıer mesajında “18 Mart vesilesi ile Aziz milletimizin üstün gayretleri ile kazanılmış zaferlerimizin gururunu yaşıyoruz. Hiç şüphesiz Çanakkale Zaferimizde ortaya konan gayret, milletimizin azminin ve inancının en büyük yansımalarından birisidir. Bu zafer ile 7 düvele meydan okuyan milletimiz bağımsızlığına olan bağlılığını en iyi şekilde göstermiştir. Dedi

Başkan Nazlıer mesajında şu ifadelere yer verdi: Çanakkale zaferi vatanımızın bekası için canlarını ortaya koyan, büyük mücadeleler ve büyük fedakarlıklar yapan Aziz Milletimizin destansı kahramanlığıdır.
Çanakkale zaferi sadece askeri bir zafer değil, bir istiklal ve bir bağımsızlık zaferidir. Çanakkale Zaferi Türk Milletinin yeniden şahlandığı, milli birlik ruhunun en derin şekilde ortaya konduğu şanlı bir zaferdir.

Çanakkale Zaferi, genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle, Aziz Milletimizin şanlı zaferidir. Bizler Türkiye’nin kıymetli gençleri olarak şanlı tarihimizden ilhamla bugünümüzün ve istikbalimizin daha iyi olması için gayret göstereceğiz.
Bu vesile ile 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. Yıldönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kıymetli silah arkadaşları olmak üzere, vatanı, milleti ve devleti için şehitlik mertebesine yükselen, Çanakkale zaferindeki şehitlerimiz başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum. Kıymetli gazilerimizi de şükranla anıyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ