"BAYRAM SEVİNCİNİ EN GÜZEL YAŞAYANLAR KARDEŞÇE GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURANLARDIR" - Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
SON HABERLER

“BAYRAM SEVİNCİNİ EN GÜZEL YAŞAYANLAR KARDEŞÇE GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURANLARDIR”

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Başkan Başer mesajında;
“Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha geride bırakarak Ramazan bayramına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, Rabbimizin bir nimeti olmasının yanı sıra, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli bir fırsattır” diyen Ekrem Başer, mesajına şu şekilde devam etti: Bayramlar, milli ve manevi bütünleşmenin en üst seviyede yaşandığı, insanları güzel duygu ve düşünceler ile birbirine iyi niyetle yakınlaştıran, sosyal hayatın getirdiği, stres, kaygı, sıkıntılardan uzaklaştıran, umudumuzu ve sevincimizi artıran, dostluk ve kardeşlik bağlarını pekiştiren, küslüklerin ortadan kalktığı, dostlukların tazelendiği müstesna günlerdir.
Covid-19 salgını sebebiyle bu bayramda ziyaretlerimizi gerçekleştiremeyeceğiz fakat bu durum karşılıklı gönül köprüleri kurmamıza asla engel değil. Bayram sevincini en güzel yaşayanlar şüphesiz gönül kazanan, yardımlaşan, mutluluklara vesile olan ve kardeşçe gönül köprüleri inşa edenlerdir.
Bu duygu ve düşüncelerle başta Merkezefendili hemşehrilerimiz olmak üzere, milletimizin ve tüm islam aleminin Mübarek Ramazan Bayramını Kutlar, bayramın bütün insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim.”dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ