"BU BAYRAM AYRI MAHSUN KALSAKTA BİRLİK BERABERLİĞİMİZİN GÖNÜLLERDE OLDUĞUNU BİLİYORUZ" - Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
SON HABERLER

“BU BAYRAM AYRI MAHSUN KALSAKTA BİRLİK BERABERLİĞİMİZİN GÖNÜLLERDE OLDUĞUNU BİLİYORUZ”

Denizli Ak parti İl Gençlik kolları Başkanı Gökhan Akbulut Ramzan Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayınladı;

 

Mübarek 11 ayın sultanı Ramazanı şerifi geride bırakırken ,tuttuğumuz oruçların mükafatı olarak bize hediye edilen Ramazan Bayramımızı sevinçle karşılıyoruz. Maalesef bu yıl ne ramazan ayımızı ne de bayramımızı alışa geldiğimiz birlik ve adetlerimizden uzak buruk bir şekilde geçiriyoruz.

Dünya’yı saran Covid19 salgını ile mücadele ederken, ailemizin ve çevremizin sağlığı açısından alınan tedbirler ile bizleri camilerimizden mübarek Ramazan’dan ve bayramdan mahsun bıraksada birlik ve beraberliğimizin gönüllerde olduğunu biliyor ve bu günlerin geçeceğine daha sağlıklı ve güzel günlere kavuşacağımızın ümidini taşıyoruz. Rabbimizin bizlere mübarek ayların ardından bahşettiği bir hediye olan mübarek Ramazan  Bayramımız gönül köprülerimizin kurulduğu, milli ve manevi dayanışmamızı derinleştirdiğimiz kutsal günlerimizdendir.  Ailemiz ile geçirdiğimiz bu bayramımız da yakınlarımız ile bir araya gelemesekte onlar ile telefonda hasbihalleşmeyi hallerini hatırlarını sormayı ihmal etmememiz lazım, mesafeler ve şartlar el vermese de yakınlarımıza bir telefon kadar uzak gönüllerimizin sıcaklığı kadar yakınız. İnşallah bu günleri atlatıp daha güçlü kenetlendiğimiz, bayramlarımızı daha güçlü bağlarla bağlanıp yaşayacağımız ve Rabbimize o gün camilerimizde şükredeceğimiz günlerimiz gelecek. Tedbirlerimizi elden bırakmadan sağlığımız için bu bayram da böyle olsun diyelim, inşallah daha güzel bayramlara hep birlikte kavuşacağız. Tüm İslam aleminin ve vatandaşlarımızın mübarek Ramazan Bayramını kutlarken yakınlarını kaybedenlere ve aziz vatanımızı savunurken şehit düşmüş askerlerimizin ailelerine de baş sağlığı diliyorum.

 

GÖKHAN AKBULUT

Denizli Ak Parti İl Gençlik Bolları Başkanı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ