ÇAMELİ'DE ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR! | Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli

ÇAMELİ’DE ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR!

Çameli Belediyesi ilçede kolay ve kaliteli bir ulaşım ağı sağlamak amacıyla Program dahilinde asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.

Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Çameli Belediyesi işbirliği içerisinde
İlçenin farklı bölgelerinde eskiyen ve bozulan yolları tamamen yenileyen normalleşme süreci kapsamında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

İlçemiz Gökçeyaka Mahallesi Ören Mevkiinde bugün asfalt çalışması gerçekleşti.Asfalt Çalışmalarını takip eden Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan’a Belediye Başkan Yardımcısı Selma Tutgun ve Ak Parti İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu üyesi Ergün Ongun, Mahalle Muhtarı Rafet Dev eşlik ederek Çalışmaları inceledi.

Başkan Arslan Vatandaşlara daha iyi yaşam alanları sunmak için asfalt çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar hemşehrilerimizle güzel bir gönül köprüsü kurduk. ‘Hayat standartlarını daha fazla nasıl yükseltebiliriz’ şiarıyla çalışmalar yapıyoruz. Asfalt çalışmalarımız, plan ve program dahilinde devam edecek olup Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a asfalt Çalışmaları için teşekkür ederiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ