DENİZLİ KIZILAY EKİPLERİ İLÇE İLÇE YARDIM GÖTÜRÜYOR - Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
SON HABERLER

DENİZLİ KIZILAY EKİPLERİ İLÇE İLÇE YARDIM GÖTÜRÜYOR

Denizli Kızılay ekipleri Ramazanın ilk günün de Acıpayam ve Buldan ilçesinde sokağa çıkamayan ihtiyaç sahibi ailelere Kavurma ve Erzak kolisi dağıttımını sürdürüyor.

 

Kovid19 salgını nedeni ile 4 günlük sokağa çıkma yasağı uygulaması ve Mübarek Ramazan ayının ilk günün de  ihtiyaçlarını karşılayamayan yaşlı ve ihtiyaç sahibi ailelere Denizli Kızılay Şubesi ekipleri yardım elini uzattı. İlçe ilçe yardım faaliyetlerine devam eden, Kızılay ekipleri, bu gün Acıpayam ve Buldan ilçesinde sokağa çıkamayan yaşlı ve ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi ile kavurma dağıtımı yaptı.

Ramazan ayının gelmesi ile gıda yardım kolilerinin dağıtımınında devam edeceğini açıklayan Denizli Kızılay şubesi Başkanı Adem Salih Deniz; “Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor bu süreçte sokağa çıkamayan vatandaşlarımıza Denizli Kızılay şubesi olarak sahip çıkmaya ve bu mübarek Ramazan ayında da, ihtiyaç sahibi ailelere, Kavurma gıda kolisi yardımı yapmaya devam edeceğiz. Kızılay 152 yıldır bir çok salgın,savaş ve kriz görmüş ve Milletimizin bu zor zamanlarında hep yanında olmuştur ve bundan sonra da olmaya devam edecektir” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ