Denizli Müftülüğünden Kan Bağışına Destek! - Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
SON HABERLER

Denizli Müftülüğünden Kan Bağışına Destek!

Kızılay’ın kan bağışı kampanyasına Denizli Müftülüğü de sosyal medyadan duyuru yaparak katkı sağladı. Kan stoklarının daha da artması acil durumlarda hızlı müdahale edebilmek ve hayat kurtarmak açısından büyük önem taşıyor. “Hayat Kurtarmak Bizim Kanımızda var” sloganı ile kan bağışı için farkındalık oluşturuluyor.

Korona virüsle mücadele konusunda da kan bağışı büyük önem taşıyor. Hastalığı atlatmış ve belli şartlara sahip kişiler yaşam mücadelesi veren hastalara umut oluyor.

Kan Bağışı Konusunda açıklamalar yapan Türkiye Kızılay Derneği Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz şunları söyledi: Kan bağışı hepimiz için büyük bir önem taşıyor. Her birimiz bu sorumluluk ile kan bağışında bulunalım ve hayatların kurtarılmasına vesile olalım. Denizli’de birden fazla kan bağış merkezimiz ve noktalarımız var. Bu merkezlere gelerek kan bağışında bulunmak çok kolay. Kan bağışı hayat kurtarıcıdır. Bu vesile ile kan bağışı kampanyamıza destek veren Denizli Müftülüğüne ve Denizli Müftümüz Mehmet Aşık hocamıza teşekkür ediyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ