DENİZLİ TAPU MÜDÜRLÜĞÜNDE KIRMIZI ALARM! - Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
SON HABERLER

DENİZLİ TAPU MÜDÜRLÜĞÜNDE KIRMIZI ALARM!

Denizli’nin en fazla işlem yapılan ikinci tapu müdürlüğü olan Pamukkale Tapu Müdürlüğü’nde çalışan 3 personel ve 1 stajyer öğrencinin koronavirüs testi pozitif çıktı. Test sonucu belli olmayanlar çalışmaya devam ederken müdürlüğe günde yüzlerce kişi girip çıkıyor.

Koronavirüs vakalarının arttığı Denizli’de, koronavirüs denetlemeleri devam ederken, resmi kurumlarda görev yapanlarda da koronavirüs vakalarının artması göze çarpıyor.

Denizli’nin en fazla işlem yapılan tapu müdürlüklerinden olan Pamukkale Tapu Müdürlüğü’nde, 10 gün önce Covid-19 testi pozitif çıkan arşiv personeli karantina süresinin bitmesi ile birlikte dün göreve başladı. Tapuda test yaptıran 1 müdür yardımcısı 2 bilgi işlem personeli ve 1 stajyer kız öğrencinin test sonucu pozitif çıktı. 25-30 çalışanın olduğu tapu müdürlüğünde 4 kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı. Koronavirüs testi yaptıran ve sonucu belli olmayanlar ise çalışmaya devam ediyor. Test sonucu pozitif olan kişilerle temaslı ve aynı ortamda bulunan personel karantinaya alınması gerekirken çalışmaya devam ediyor. Tapu müdürlüğünde de herhangi bir karantina uygulanmadığı öğrenildi.

 

Kaynak: DENİZLİ20HABER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ