DTO BAŞKANI ERDOĞAN: NEVRUZ BAYRAMI, BAHARIN MÜJDECİSİ BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN DE SEMBOLÜDÜR - Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
SON HABERLER

DTO BAŞKANI ERDOĞAN: NEVRUZ BAYRAMI, BAHARIN MÜJDECİSİ BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN DE SEMBOLÜDÜR

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, Nevruz Bayramı’nın baharı müjdelediğini belirterek, “Toplumumuz için ayrı bir öneme sahip olan Nevruz Bayramımız, birlik ve beraberliğimizin de sembolüdür” dedi.

Nevruz Bayramı dolayısıyla yazılı açıklama yapan DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, el birliğiyle kültürün değerini geçmişten geleceğe taşımamız gerektiğini belirtti. Başkan Erdoğan, “Nevruz, toplumumuz için yüzyıllardır ayrı bir önem ifade eden tarihimize kök salmış bir geleneğimizdir. Birlik ve beraberliğimizin sembolü, baharın müjdecisidir. El birliğiyle geçmişimizden geleceğe taşıdığımız kültürel bir değerimizdir. Toplumsal bağlarımızdan biri de olan böyle değerli bir birikimin, korunarak yarınlara aktarılmasının çok önemli olduğunu biliyoruz. Bugün Avrupa’dan Asya’ya çok büyük bir coğrafyada hüküm süren Türk Milleti olarak, bahardan önceki büyük bayramımıza kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Herkese sağlıklı, huzurlu ve bereketli günler diliyorum.”

Kaynak: İHA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ