E BEBEK GENEL MÜDÜRÜ HALİL ERDOĞMUŞ, GENÇ MÜSİAD DENİZLİ'NİN KONUĞU OLDU - Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
SON HABERLER

E BEBEK GENEL MÜDÜRÜ HALİL ERDOĞMUŞ, GENÇ MÜSİAD DENİZLİ’NİN KONUĞU OLDU

Genç MÜSİAD Denizli, ROTA isimli bilgi, terübe analizi parogramına her hafta birbirinden önemli  isimleri konuk ediyor. İş dünyasının korona virüs sürecinde nabzını tutan Genç MÜSİAD Denizli’nin R.O.T.A ya bu hafta ki konuğu Girişimci ve iş adamı Halil Erdoğmuş oldu.

 

Korona Virüs nedeni ile yayınlarına ve toplantılarına canlı yayın aracılığı ile devam eden Genç MÜSİAD Denizli ROTA isimli bilgi, terübe analizi parogramına her hafta birbirinden önemli farklı isimleri konuk ederek iş dünyasının nabzını tutuyor. Genç MÜSİAD Denizli’nin R.O.T.A ya konuğu Girişimci ve iş adamı Halil Erdoğmuş oldu.              Halil Erdoğmuşun Konuk olduğu programda Perakende’nin dijital dönüşümü ve E ticaret girişimciliği konuşuldu.

Anne ve Bebek ürünlerinin 158 noktada ve dijitalde pazarlayan  ebebeğin Kurucusu olan ve Genel müdürlüğünü de  devam ettiren Halil Erdoğmuş. geçtiğimiz kritik süreç ve Sektörün durumu hakkında açıklamalarda bulunarak, Dijital Dünya’nın perakende pazarının alışılmış kurallarını yıktığını dile getiren Erdoğmuş ” Perakende sektörü hızlı bir evrilme aşamasına girdi artık insanlar mağaza mağaza gezmek yerine ellerinin altında ki telefon veya bilgisyardan alışverini yapıp ücretini ödemekte, özellikle pandemi sürecinde evinde kalan ve alışveriş ihtiyacını online mecralardan yapan insanlar, artık dijitalin pratik yönünü de sezmiş bulunuyor. Rakamlardan da anlaşılacağı üzere Dijitalden yapılan alışveriş oranları önce ki yıllara göre hızlı bir yükseliş yakaladı biz de ebebek olarak, güçlü Lojistik ağımız ile dijitalden gelen yoğun talepleri hızlı bir şekilde cevap vermeye çalışıyoruz. Görüldüğü üzere önümüzde ki süreç Dünya açısından farklı bir dönemin işaretlerini veriyor, alışıla gelmiş tüm tüketim alışkanlıkları ve pazarlama hedefleri değişirken yeni dönem dijitalin gücünü gösteriyor. Yeni süreçte Gelen yoğun taleplere,  hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını güçlendirerek, tüketicinin beklentilerini karşılayabilen markalar ayakta kalabilecek” dedi.

Keyifli bir sohbet eşliğinde geçen  ardından Genç MÜSİAD Denizli Denizli yaptığı paylaşımda Halil Erdoğmuş’a “Samimi sohbeti, bizlere verdiği bilgi ve aktardığı tecrübelerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.” açıklaması yaptı.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ