ESKİ BAŞKAN YARDIMCISI GÖRGÜÇ "USULSÜZ İŞLEMLER ŞENİZ DOĞAN DÖNEMİNDE GERÇEKLEŞMİŞTİR" | Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli

ESKİ BAŞKAN YARDIMCISI GÖRGÜÇ “USULSÜZ İŞLEMLER ŞENİZ DOĞAN DÖNEMİNDE GERÇEKLEŞMİŞTİR”

Denizli Merkezefendi Belediyesi Eski Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Görgüç, bazı basın yayın organlarında kendisi ile ilgili yayınlanan haberlere yanıt verdi. Görgüç, “Aynı kaynaktan yönlendirildikleri apaçık ortada olan bu yayınlarla haysiyet cellatlığı yapılmıştır. Şahsım ve eşim hakkında iftira kampanyası başlatanlar ve buna alet olanlar yüce Türk yargısı önünde hesap vereceklerdir” dedi.

 

Denizli Merkezefendi Belediyesi’nin Eski Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Görgüç, bazı basın yayın organlarında gündeme gelen haberlerle ilgili sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı. Görgüç, açıklamasında, ” Denizli’de yayın yapan bazı medya organlarında organize şekilde şahsım ve eşimle ilgili iftiralar içeren yayınlar yapılmış, kişilik haklarım ihlal edilmiştir. Benim beyanatıma başvurulmadan, cevap ve açıklama hakkı tanınmadan kaleme alınan bu yayınların iyi niyetli olmadığı ortadadır” dedi.

Görgüç, açıklamasında yayınlanan haberlerin aynı kaynaktan yönlendirildiğini belirterek, ” Aynı kaynaktan yönlendirildikleri apaçık ortada olan bu yayınlarla haysiyet cellatlığı yapılmıştır. Bu hususta Türk yargı mercilerine gerekli müracatları yaptım. Şu iyi bilinmelidir ki; yayınlarda bana isnat edilen suçlamalar tamamen gerçeğe aykırı ve asılsızdır. Yayınlarda geçen bahse konu şirket Ekim 2014 tarihinde devredilmiştir. Sözkonusu şirketle bu tarihten itibaren ne benim, ne de eşimin hiçbir ilişkisi kalmamıştır” dedi.

Görgüç, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Kaldı ki; Haberlerde bahsedilen usulsüz işlemler Şeniz Doğan’ın ve ekibinin göreve gelmelerinden sonra gerçekleşmiştir. Bu sistemlerin istismarlardan korunması dış müdahalelere karşı güvenliğinin sağlanması belediye yönetiminin sorumluluğudur. Vicdan ve mantık sahibi herkesin meseleyi bu haliyle değerlendirdiklerinde bir vebalimizin olmadığı, sorumlu kişilerin sorumluluklarını yerine getirememelerinin bedelini iftira ile başkalarına yükleme çabası içerisinde oldukları anlaşılacaktır. Şahsım ve eşim hakkında iftira kampanyası başlatanlar ve buna alet olanlar yüce Türk yargısı önünde hesap vereceklerdir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerine yer verdi.

 

KAYNAK:Ege Haberleri (Denizli Haberleri)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ