GENÇ MÜSİAD’DAN ULUSLARARASI KONGREYE DAVET - Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
SON HABERLER

GENÇ MÜSİAD’DAN ULUSLARARASI KONGREYE DAVET

Genç Müsiad Denizli Şube Başkanı Ahmet Ali Demiröz, bu yıl 7.si gerçekleştirilecek olan Uluslararası Genç İş Adamları Kongresine genç girişimciler ve iş adamlarını davet etti.

“8 Nisan 2021 tarihinde hibrit olarak “NEXT” tema başlığı ile “Yarını Bugünden Fark Et” sloganıyla gerçekleştirilecek olan Uluslararası Genç İş Adamları Kongresine yurt içi ve yurt dışında binlerce kişi katılacağını belirten Demiröz, “Bu kongre vesilesi ile farklı bakış açılarına sahip olan, donanımlı nesil odaklı, evrensel hedefleri olan insanı ve teknolojiyi harmanlayıp bir araya getirmeyi amaçlıyoruz” diye konuştu.

 

TÜM GENÇ ARKADAŞLARIMIZI BEKLİYORUZ

Yapılacak online toplantıya tüm genç arkadaşlarımızı beklediklerini ifade eden Demiröz, “Genç Müsiad her zaman milli ve manevi değerlerimizin gösterdiği doğrultuda, küresel gelişmeleri dikkate alarak, ileri görüşlü açık fikirli gençler yetiştirmeyi amaçlayan bir kurumdur. Bu yıl pandemi sürecinden dolayı online olarak gerçekleştireceğimiz kongremize tüm gençlerimizi bekliyoruz. Kongrenin uzaktan dijital ortamda yapılması gençlerin daha kolay erişmesini sağlayacaktır. Bir birinden kıymetli konuşmacılar ve konularla düzenlenecek olan kongremize katılmak için www.ugik.com.tr web adresimizden kayıt yapabilirsiniz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ