KIZILAY RAMAZANDA DA İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA - Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
SON HABERLER

KIZILAY RAMAZANDA DA İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA

Ramazan ayının birlik ve dayanışma ayı içerisinde Mazlumlara ve ihtiyaç sahiplerine her zaman yanında olan Kızılay, Bu ramazanda da yardım elini ihtiyaç sahiplerine uzattı.

Çivril ilçesinde yardım faaliyetlerine gıda kolileri ve kavurma dağıtımı yaparak devam eden Denizli Kızılay ekipleri Ramazanın ilk 3 günü 2500 kişilik yemek ve 1500 adet pide dağıtımını belirlediği ihtiyaç sahibi ailelere ve kimsesiz yaşlılara dağıttı.

ACIPAYAMDA DEPREMZEDELERE YARDIM

Geçen yıl meydana gelen Acıpayam depreminde evleri hasar gören ve depremden etkilenen ailelere Pide yardımlarını karantina günlerinde sürdüren Denizli Kızılay ekipleri, ilçede ki karantina uygulamasının başladığı günden bu yana, köylerden ilçe merkezine kadar deprem mağdurlarına ve ihtiyaç sahibi ailelere yardımlarını aralıksız sürdürüyor.

“BİRLİĞE EN ÇOK İHTİYAÇ DUYDUĞUMUZ AY’DAYIZ”

Denizlinin tamamında yardım faaliyetlerini aralıksız sürdürürken yardım faaliyetlerini değerlendiren Denizli Kızılay Başkanı Adem Salih Deniz; Manevi atfosferini hissettiğimiz Ramazan ayını maalesef Küresel bir salgının gölgesinde, o özlediğimiz Ramazan aylarından mahrum bir şekilde yaşıyoruz. Kalabalık iftar sofralarımıza, Bir arada manevi huzuru bulduğumuz camilerimize ulaşamamak teesür verici olsada Birliğe ve dayanışmaya en çok duyduğumuz bir aydayız. Geçtiğimiz kritik sürecin İhtiyaç sahiplerini etkilememesi ve berketin sağnak olarak yağdığı şu günlerden mahrum kalmamaları adına Denizli Kızılay ekipleri olarak ilçe ilçe ,köy köy ihtiyaç sahiplerine sıcak aş ve yardım kolilerimizi dağıtıyoruz. Zor günlerin gölgesinde geçirdiğimiz bu mübarek ayın sofralara bereket, yüzlerde gülümseme ve nimeti ihtiyacı olanla bölüşme de Denizli Kızılay olarak 152 senedir olduğu gibi her zaman görevimizin başında, ihtiyaç sahiplerinin yanındayız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ