NİHAT ZEYBEKÇİ KURBAN VEKALETİNİ KIZILAY'A BAĞIŞLADI | Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli

NİHAT ZEYBEKÇİ KURBAN VEKALETİNİ KIZILAY’A BAĞIŞLADI

Kızılay Denizli şube Başkanı Adem Salih Deniz, önce ki dönem Ekonomi Bakanı Nihat zeybekçi’yi ziyaret etti. Ziyaret sırasında Bakan Zeybekçi yaklaşan Kurban Bayramı dolayısı ile iki adet kurban bağışını Kızılay adına, Başkan Deniz’e  vekalet olarak teslim etti. Vekaleti teslim alan Başkan Deniz;

“MİLLETİMİZE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”

” Sayın Bakanımız Nihat Zeybekçi beye öncelikle teşekkür ediyor ve kurban hayrının Rabbimiz niyazında kabul olmasını diliyorum. bakanımız kurumumuza verdiği destekler ile Kızılayımız nezlinde önemli bir yeri vardır. Allah yaptığımız tüm ibadetleri kabul etsin. Her kurban bayramında olduğu gibi kurban vekaletlerini hayırseverlerden toplayıp, onlar adına tüm usülleri yerine getirerek kesiyoruz. Yardıma muhtaç ailelerimize ulaşması hususunda da titizlik göstermeye gayret ediyoruz, Milletimize de ayrıca şükranlarımı sunuyorum kurumumuza ciddi anlamda vekalet bağışı var, milletimizin her zaman gönlünde en güvenilir yere sahip olan Kızılayımız gösterilen bu itimada her zaman layık olmaya gayret gösterecektir” ifadelerini kullandı.

“KIZILAYIMIZ BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZDİR”

Kurban vekaletini teslim ettikten sonra açıklamalarda bulunan Nihat Zeybekçi; ” Öncelikle Yaklaşan kurban bayramımızın, ülkemize ve tüm İslam coğrafyasına esenlik ve kardeşlik ikliminde barış getirmesini temenni ediyorum,Kızılayımız bizim göz bebeğimizdir. 152 yıldır mazlumun, müşkül durumda olanın yanında olmuş  kadim milletimizin gönül aynası olmuştur. Bende bu gün iki adet kurban vekaletimi, il şube başkanımıza teslim ettim, herkese de kurban vekaletlerini Kızılayımıza bağışlaması çağrısında bulunuyorum inşallah Allah yaptığımız ve yapacağımız tüm ibadetleri izzeti dergahında kabul eylesin. Tüm milletimizin şimdiden mübarek Kurban Bayramını da bu vesile ile kutluyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ