RAMAZAN-I ŞERİFİMİZ MÜBAREK OLSUN - Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
SON HABERLER

RAMAZAN-I ŞERİFİMİZ MÜBAREK OLSUN

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Mübarek Ramazan-ı Şerif’in şehrimiz, milletimiz ve İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını dileyerek tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni etti.

 

Başkan Başer 11 ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif’in gelişi dolayısıyla yayımladığı mesajında, Ramazan ayı, aziz milletimizin gönlünün zenginliğini gösteren yardımlaşma, anlayış, dayanışma, hoşgörü huylarının ön plana çıkmasını sağlayarak, milletimizin birbirleriyle beraberlik ve kardeşlik duygularını güçlendirdiği mübarek günlerdir. Ramazan ayı demek arınma ve rahmet demektir. İslam dünyası olarak rahmet ve bereket mevsimi Mübarek Ramazan ayına kavuşmanın mutluğunu yaşıyoruz. Bir yandan da tüm dünyayı saran koronavirüs salgını nedeniyle bu yıl Ramazan ayını camilerde, meydanlarda, cadde ve sokaklarda doyasıya yaşayamayacak olmanın burukluğunu yaşıyoruz. Fakat Dünya tarihinin gördüğü en zor dönemlerden birini yaşadığımız bu günlerde; Birbirimize daha sıkı bağlanacağız, birlik ve beraberliğimizi dünyaya örnek olacak biçimde en üst seviyede tutacağız. Bu sıkıntıyı el birliği içinde inşallah uymamız gereken kişisel tedbirlere uyarak, sosyal mesafeye dikkat ederek, ibadetlerimizi evlerimizde eda edip, yardımlaşarak, mahrumiyetini yaşadığımız değerlerimizin ne kadar kıymetli olduğunu daha da iyi özümseyerek en kısa sürede atlatacağız.
Başı rahmet,ortası mağfiret,sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan’ı Şerif milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.
Yüce Allah tutacağımız oruçları, ibadetlerimizi kabul eylesin. Bizleri birlik,beraberlik ve sağlık içinde Ramazan Bayramına kavuştursun” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ