SON 1 YILIN EN BAŞARILI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLARI ARASINDA BAŞKAN ZOLAN 6. SIRADA - Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
SON HABERLER

SON 1 YILIN EN BAŞARILI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLARI ARASINDA BAŞKAN ZOLAN 6. SIRADA

ORC Araştırma Şirketi ‘en başarılı’ Büyükşehir Belediye başkanlarının anket sonuçlarını paylaştı. Sonuçlara göre, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin yüzde 62.7 ile birinci sırada yer alırken Denizli Büyükşehir Belediye başkanımız Osman Zolan %55,2 oranla 6. sıra da yer aldı.

 

Her yıl Orc şirketi tarafından yapılan ve kendi seçmen grupları tarafından değerlendirilen anket usulü ile yapılan ankette Denizli Büyükşehir belediye başkanı Osman zolan son 1 yılın en başarılı 6. belediye başkanı seçildi. Geçtiğimiz yıl yapılan 31 Mart yerel seçimleri ile bir çok belediye başkanı görev değiştirmiş, yeni gelen belediye başkanlarının performansı merak konusu olmuştu. Her yıl düzenli olarak Orc şirketi tarafından objektif ve isabetli olarak kendi seçmen gruplarında değerlendirilerek yapılan anket yöntemi ile son 1 yılın en başarılı belediye başkanları seçildi. Listeye her yıl ilk 3 te giren Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma şahin Son 1 yılın en başarılı belediye Başkanı seçildi.

BAŞKAN ZOLAN 55,2 ORANLA 6. SIRADA…

Liste de 55,2 Oranla en başarılı 6. belediye başkanı olan Osman Zolan, göreve geldiği 2014 yılından bu yana Denizli de çözümün ve projelerin mimarı olmuş Denizliye cazibe kazandıran; Nikfer Bozdağ Kayak merkezi, Bağbaşı Teleferik yaylası, katlı otoparklar,Çamlık Ormanının yeniden modern görünüme kavuşması, üçgen köprülü kavşak gibi projeleri hayata geçiren  Korona virüs sürecin de Büyükşehir belediyesinin başarılı ve Türkiye de öncü olan çalışmalar gerçekleştirmiştir. Başkan Zolan, Denizli de yarattığı sevilen başkan imajı ve vizyon projeleri ile ORC verilerine göre 55,2 oranla ile son 1 yılın en başarılı 6. belediye başkanı oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ