TÜRK KIZILAY DENİZLİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR! - Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
SON HABERLER

TÜRK KIZILAY DENİZLİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR!

Türk Kızılay Denizli Koordinasyon Toplantısını Gerçekleştirdi. Türk Kızılay Derneği Denizli Şubesi İl Koordinasyon toplantısını yaptı. Türk Kızılay Güney Ege Bölge Kan merkezinde gerçekleşen toplantıda il genelinde Türk Kızılay’ı faaliyetleri, devam eden korona virüs sürecindeki faaliyetler ve yaklaşan Ramazan ayı faaliyetleri hakkında planlamalar görüşüldü.

 

İl Koordinasyon toplantısı Türk Kızılay Derneği Denizli Şube Başkanı Adem Salih DENİZ başkanlığında, Denizli Şube Kadın Kolları Başkanı Ferah ÖNEL, Merkezefendi Şube Başkanı Samim TEFE, Pamukkale Şube Başkanı Ersin ERKAN, Buldan Koordinatörü Dr. Alpaslan ALSOY, Çivril Koordinatörü Muhammed ÖZKAN’ın katılımları ile gerçekleşti.

 

 

İl Koordinasyon toplantısının ardından, Türk Kızılay Güney Ege Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Zafer Aydın ve Denizli İli Kan Merkezi Müdürü Dr. Murat Tokcan ile Ürün Dağıtım Birim Sorumlusu Dr. Ferda Korkut’un katılımı ile Denizli İl genelinde 2020 yılında kan bağışı gerçekleşme oranları  ve faaliyetler hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantı neticesinde 2020 yılı içerisindeki kan bağışlarındaki azalmalar nedeni ile vatandaşları kan bağışı için duyarlı olmaya, bağışta bulunmaya davet edilmesi ve kan bağışı farkındalığının kamuoyunda duyurulmasına karar verildi.

Toplantı sonrasında Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personelinin ve Kızılay gönüllülerinin bulunduğu kan bağış kampanyasına refakat etmek için, Başkan Adem Salih DENİZ ve ekibi Denetimli Serbestlik Müdürü Kamil Demir’i ziyaret ederek, kan bağışı kampanyasına desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Yapılan toplantılar ve çalışmalar sonrasında açıklamalarda bulunan Türk Kızılay Denizli Şube Başkanı Adem Salih DENİZ:  Türk Kızılay Denizli Şubesi olarak bugün il koordinasyon toplantımızı gerçekleştirdik. Türk Kızılay’ı olarak Denizli genelinde yapmış olduğumuz yardım ve kan bağışı çalışmaları ile yaklaşan Ramazan ayına ilişkin planlamalarımızı görüştük. Buradan tekrar kıymetli halkımıza kan bağışı noktasında desteklerini beklediğimizi belirtmek istiyorum. Türk Kızılay’ı olarak her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile toplantıya katılan çalışma arkadaşlarım başta olmak üzere, gönüllülerimize Türk Kızılay’ına destek veren tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyorum. Dedi

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ