TÜRK KIZILAY DENİZLİ ÇİVRİL’DE - Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
SON HABERLER

TÜRK KIZILAY DENİZLİ ÇİVRİL’DE

Türk Kızılay Denizli Kan Merkezi ekipleri, kan bağışı için Çivril ilçesine gitti. Kan bağış aracı Çivril ilçesinde kan bağışçılarını bekledi, bununla birlikte en çok kan bağışında bulunan, bağışçıya plaket takdimi yapıldı.

Edinilen bilgiye göre Türk Kızılay Denizli Kan merkezi ekipleri Denizli’nin Çivril ilçesine gitti. İlçede Türkiye’de en çok kan bağışında bulunan, Emir Şahin Tekin’e plaketleri verildi. Plaket takdim törenine Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Güney Ege Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Zafer Aydın ve İl Kan Merkezi Müdürü Murat Tokcan ile Türk Kızılay Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz ve Türk Kızılay Denizli Koordinatörü Muhammet Özkan katıldı.

Konuyla ilgili bilgi veren Türk Kızılay Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz: “Bugün kan bağışı aracımızla Çivril ilçemize geldik. Kan bağışı hepimiz için çok önemli Kızılay olarak vatandaşlarımıza ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Çivril ilçemizde de Türkiye’de en çok kan bağışı yapan Emir Şahin beye, plaket takdim ettik. Bağışçımıza tekrardan teşekkür ediyorum. Bizleri yalnız bırakmayan Çivril Belediye başkanımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ederim.” Dedi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ