Vali Atik'ten Baklan ve Çivril'e Çıkartma - Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
Kanal Denizli | Denizli Haber | Haber Denizli
SON HABERLER

Vali Atik’ten Baklan ve Çivril’e Çıkartma

Vali Ali Fuat Atik, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Baklan ve Çivril ilçelerimize gitti.

İlk olarak Baklan Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Ali Fuat Atik, burada Kaymakam Burak Dertlioğlu ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Sayın Valimiz, İlçe’nin genel durumu hakkında bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Baklan Belediyesi’ni ziyaret eden Valimiz Ali Fuat Atik; Başkan Yusuf Gülsever’den Belediye’nin İlçede gerçekleştirdiği çalışmalar ve yatırımların son durumları hakkında bilgi aldı.

Baklan İlçemizde son olarak İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Valimiz Ali Fuat Atik; İlçe Emniyet Müdürü ve İlçe Jandarma Komutanı’ndan İlçede, halkın güvenliği ve huzuruna yönelik yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Ali Fuat Atik; Baklan İlçe ziyaretinde esnaf ve vatandaşlarımız ile de bir araya gelerek sohbet etti. Vatandaşlarımızın istek ve şikâyetlerini dinleyen Valimiz sorunların çözülmesi için talimat verdi.

Baklan İlçe ziyaretinin ardından Çivril ilçemize geçen Vali Ali Fuat Atik burada ilk olarak Çivril Gaziler Derneği Başkanı Hasan Genç ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

Gaziler Derneği ziyaretinin ardından Çivril Kaymakamlığına geçen Vali Ali Fuat Atik burada Kaymakam Armağan Önal ve İlçe protokolü tarafından karşılandı. Kaymakamlık Makamına geçen Vali burada Kaymakam Armağan Önal’dan İlçenin genel durumu ve kamu yatırımlarının son durumları hakkında brifing aldı.

Daha sonra Valimiz Ali Fuat Atik, Çivril Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Başkan Niyazi Vural’dan Belediye’nin İlçede gerçekleştirdiği çalışmalar ve yatırımların son durumları hakkında bilgi aldı.

Çivril İlçemizde İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Valimiz Ali Fuat Atik; İlçe Emniyet Müdürü ve İlçe Jandarma Komutanı’ndan İlçede, halkın güvenliği ve huzuruna yönelik yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Son olarak Çivril İlçemizin gözde turizm yerlerinden olan Çivril Işıklı Gölü’nü gezerek bilgi aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ